نتایج داوری و لیست آثار برگزیده دومین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نظاره

 

با سلام و عرض ادب خدمت هنرمندان بزرگوار

قبل از هر چیز از صبر و شکیبایی و همراهی شما عزیزان تاکنون سپاسگزاریم 🙏🏻🌹

از مجموع ۲۶۰۰ اثر دریافتی از ۳۰۰ هنرمند داخلی و خارجی در زمینه های مختلف: گرافیک، عکاسی، تصویرسازی، کاریکاتور، نقاشی، نقاشیخط، آثار حجمی، پرفورمنس و سایر هنرهای تجسمی؛ در دومین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نظاره امر داوری توسط هیئت ژوری متشکل از اساتید برجسته دانشگاه های هنر ایران و بین الملل صورت پذیرفت.
نتایج داوری و لیست آثار برگزیده این دوره به شرح ذیل تقدیم می گردد.

♦️لازم به ذکر است در روزهای آینده با هنرمندان منتخب تماس برقرار می گردد و اطلاعات لازم جهت ارسال اصل اثر و پرداخت وجه اعلام می شود.
با آرزوی موفقیت برای تک تک شما هنرمندان محترم این مرز و بوم
مدیر جشنواره فرهنگی و هنری نظاره

فاطمه مقدسی

اسامی برگزیدگان

گروه گرافیک
عمران عبدالهی
عرفان غلامی
محمدعلی سلیمانی اصفهانی
سهیل ایمن
منیره مرادی
رضا فراهانی
رحمت کریمی
مهسا انوری کیا
محمد آزرم وند
مسعود کاظمی پور
آیدین فرخی ملکی
امیرحسین جان زاده
anwar ali
Patrycja longawa
luis antonio rivera rodriguez
ivan ciro palomino huamani

 

گروه کاریکاتور

ning bin
shenhongli
erdogan basol
makhmud eshonqulov

 

گروه پرفورمنس
بهناز زحمتکش (آدم کمدی)

 

سایر هنرهای تجسمی:
سپهر اجلال (تایم لپس)
حسین احمدزاده (انیمیشن) 
نسرین بوساک (چیدمان تخم مرغ ها)

گروه تصویرسازی
مریم مدرسی پور
سعیده خورسندی
هنگامه جعفرزاده
امیر رضا وهابی
زهره شریفی بیدمشکی
محدثه سادات احمدیان
مسعود شمس بروجنی
فائزه مظفری
نگین شجاعی
فاطمه پورآذر
فاطمه صادقی
صدف داودزاده
ندا معتمد
پریا آبادگر
فاطمه ستوده
lintang widyokusumo

 

گروه نقاشی
امیررضا وهابی
مائده انوریان
رقیه مدرسی
اعظم رستمی
شبنم ظهوریان
فاطمه علیخانی
افسانه نیکخواه
فاطمه معرفاوی
امیررضا قاسمی
سارا محمد زاده
فاطمه اسکندری
نفیسه حاج علی اکبری مهریزی
ساناز افشاری
بردیا بلورچی
مونا تیرگر
منا کاظمی
نیاز کاشانی
الهه نارویی
ساناز زمانی
rabil
adrian lis
fawzi lahmas
souhela mallaoui

گروه عکاسی
مرضیه ذوالفقاری
امیر سرداری
سید مرتضی سبز قبا
محمد حسین کلاهی
مهرناز چایچی
فاطمه حسین آقای
سامان ایوزخانی
حمیده ملک محمودی
محمد میرزایی
صادق امیری هنزکی
آرمیتا فلسفی
سارا محمد زاده
نیما منصوری
شمیم لطیفی
پریسا بهمنی
رضا مقدم
علی شکری
مریم امانی
محیا جعفری
نیما رضائی
امین نحوی
ماهان آوخ
امیرحسین آزادی
angon rahman

 

گروه حجم
مریم اسکندری
پروانه رسولی

 

گروه نقاشیخط
فاطمه فرحزادی
بهنام قاسمی
اسرا مرادی
محمد آزرم وند
مطهره عموشاهی
jie fei yang
luis antonio rivera rodriguez